Suplování:   Úterý 18.6.2019

datum výpisu: 17.6.2019 (11:34)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

3A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

4A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

7A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

1A

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

2B

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

         

3A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

3B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Hašková Klára (Doz)

 

..

..

-

Dz

Sj

..

-

-

-

         

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Jelínková Dana (Doz)

 

-

-

Pl

..

Sm

..

-

-

-

         

Koblerová Jaroslava (Doz)

 

..

....

Vi

Ds

Ds

-

-

..

..

         

Klein Radim (Doz)

 

-

-

..

..

..

..

-

-

-

         

Krátká Hana (DVPP)

 

....

..

-

-

-

..

-

Br

..

         

Malý Jakub (Doz)

 

-

-

-

-

..

-

-

-

-

         

Mareš Pavel (NeSu)

 

..

..

-

-

-

                 

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

Hz

-

-

No

-

..

..

         

Nováková Tereza (NV)

 

-

Zi

Zi

-

-

-

-

Ms

-

         

Pavlíčková Lada (Doz)

 

Bz

Bz

..

..

-

-

-

Bz

Bz

         

Poláková Jana (Doz)

 

..

..

..

..

Lk

-

-

..

..

         

Prášek Vladimír (Doz)

 

..

Kh

..

..

-

..

-

-

..

         

Růžičková Eliška (Doz)

 

Tu

-

-

..

Bj

Bj

-

-

-

         

Šintalová Pavla (Doz)

 

..

..

-

..

..

-

-

-

-

         

Škoulová Hana (Doz)

 

..

..

..

..

..

-

-

-

-

         

Šupková Renata (Doz)

 

..

-

..

..

-

-

-

Br

..

         

Šváchová Jana (Doz)

 

..

..

..

-

Bj

Bj

-

-

-

         

Zemanová Jana (N)

 

-

-

-

-

-

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

1.hod

odpadá

N

3A8 (NJ2)

 

Výlet

 

5.hod

odpadá

N

8A8 (Nj)

 

Ukončila studium

Beznosova Irina

1.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

1A8 (Chl)

(tv)

 
 

2.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

1A8 (Chl)

(tv)

 
 

5.hod

odpadá

Tv

3A (Dív)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

Tv

3A (Dív)

 

Sportovní kurz

 

8.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

5A8 (D)

(tv)

 
 

9.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

5A8 (D)

(tv)

 

Brabec Petr

5.hod

odpadá

It

4A8 (It2)

 

Výlet

 

8.hod

supl. (Kr DVPP)

F

1B (Hv)

(f2)

 
 

8.hod

spojeno (Su Doz)

F

1B (Vv)

(f2)

 

Březinová Jana

3.hod

odpadá

Ch

3A8

 

Výlet

 

5.hod

změna

Ch

6A8 (PC3)

(ch)

 
 

5.hod

spojeno (Ru Doz)

Ch

6A8 (PC2)

(ch)

 
 

6.hod

změna

Ch

6A8 (PC3)

(ch)

 
 

6.hod

spojeno (Ru Doz)

Ch

6A8 (PC2)

(ch)

 

Dvořák Zdeněk

4.hod

supl. (Hs Doz)

D

1B

(č.30)

 
 

5.hod

odpadá

D

2B

 

Výlet

 

8.hod

odpadá

SD

3B (SD)+

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

SD

3B (SD)+

 

Sportovní kurz

Dvořáková Dana

1.hod

odpadá

C

7A8

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

N

7A8 (NJ)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

N

1A (NJ2)

 

Výlet

 

4.hod

spojeno (Kb Doz)

C

2A (A2)

(č.31)

 
 

5.hod

spojeno (Kb Doz)

C

2A (A1)

(č.31)

 
 

6.hod

odpadá

N

4B (Nj)

 

Ukončila studium

Gergelitsová Šárka

2.hod

odpadá

Pm

4A8 (A1)

 

Výlet

 

5.hod

odpadá

It

4A8 (It1)

 

Výlet

 

8.hod

odpadá

VKM

7A8 (VKMa)+

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

VKM

7A8 (VKMa)+

 

Sportovní kurz

Heřmanová Darina

1.hod

odpadá

KA

4B (KAg2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KAg2)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

3A8 (A2)

 

Výlet

Hnátová Ivana

5.hod

odpadá

F

3A8

 

Výlet

 

9.hod

odpadá

F

4A8

 

Výlet

Hoza Pavel

3.hod

supl. (Ma Doz)

D

2A8

(bi)

 

Králová Alena

1.hod

odpadá

N

3A8 (NJ1)

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

N

1A (NJ1)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

N

4A (Nj)

 

Ukončila studium

Králová Hana

1.hod

odpadá

PS

4B (PS)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

supl. (Pk Doz)

Sv

6B8

(f1)

 
 

4.hod

odpadá

Sv

4B

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

R

4B (Rj)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

Sv

1A

 

Výlet

Kureš Petr

2.hod

odpadá

Ch

1A

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

Ch

3B (PC3)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

Ch

3B (PC3)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

Ch

2B

 

Výlet

Kurešová Lenka

1.hod

odpadá

D20

4B (D20)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

D20

4B (D20)+

 

Ukončila studium

 

5.hod

supl. (Po Doz)

C

1A8

(č.30)

 
 

6.hod

odpadá

C

1A

 

Výlet

Kuťáková Eva

3.hod

odpadá

M

4A

 

Ukončila studium

Mareš Pavel

8.hod

supl. (Nt NV)

Z

6A8

(č.31)

 

Nováková Šárka

2.hod

odpadá

Sv

3A

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

Fr

4A (Fr)

 

Ukončila studium

 

6.hod

supl. (Ma Doz)

Sv

1B

(bi)

 
 

8.hod

odpadá

SVS

3B (SVS1)+

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

SVS

3B (SVS1)+

 

Sportovní kurz

Ošmerová Magda

2.hod

odpadá

Sp

7A8 (Sp)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

Sp

4A8 (Sp)

 

Výlet

Palla Roman

1.hod

odpadá

A

3A (A2)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

supl. (Je Doz)

A

1B (A1)

(č.9)

 
 

4.hod

odpadá

A

3A8 (A1)

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Pilátová Eliška

2.hod

odpadá

Ov

4A8 (A2)

 

Výlet

 

8.hod

odpadá

N

4A8 (Nj)

 

Výlet

Říčařová Andrea

5.hod

odpadá

Bi

1A

 

Výlet

Smetanová Marie

3.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

1A (A2)

 

Výlet

 

5.hod

supl. (Je Doz)

A

5A8 (A1)

(pr)

 

Šeborová Jana

3.hod

odpadá

Hv

4A8 (Evb)

 

Výlet

 

4.hod

odpadá

Hv

4A8 (Evb)

 

Výlet

 

5.hod

spojeno (Hs Doz)

Vv

2A8 (A2)

(hv)

 
 

5.hod

změna

Vv

2A8 (A1)

(hv)

 

Turková Luďka

1.hod

supl. (Ru Doz)

Z

5A8

(f2)

 
 

2.hod

odpadá

M

2B (A1)

 

Výlet

 

3.hod

odpadá

Z

2B

 

Výlet

 

7.hod

odpadá

M

4A8

 

Výlet

Vidrnová Vlasta

3.hod

supl. (Kb Doz)

C

5A8

(m2)

 

Ziková Věra

1.hod

odpadá

A

3A (A1)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

změna

A

5B8 (A1)

(č.31)

 
 

2.hod

spojeno (Nt NV)

A

5B8 (A2)

(č.31)

 
 

3.hod

změna

A

5B8 (A2)

(č.31)

 
 

3.hod

spojeno (Nt NV)

A

5B8 (A1)

(č.31)

 
 

5.hod

odpadá

A

3B (A1)

 

Sportovní kurz

Pedagogický dohled u třídy:

3A8, 1.- 9. hod - Hašková Klára, Poláková Jana

4A8, 1.- 9. hod - Pavlíčková Lada, Šupková Renata

7A8, 1.- 9. hod - Růžičková Eliška, Šváchová Jana

1A, 1.- 9. hod - Jelínková Dana, Koblerová Jaroslava

2B, 1.- 9. hod - Šintalová Pavla, Škoulová Hana

3A, 1.- 9. hod - Hronek Roman, Klein Radim, Malý Jakub

3B, 1.- 9. hod - Marešovská Alena, Prášek Vladimír

 

Zpracováno v systému Bakaláři