Suplování:   Pátek 21.6.2019

datum výpisu: 21.6.2019 (9:07)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A8

           

UC

               

2A8

 

UC

                         

6A8

 

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

               

6B8

         

Pře

Pře

               

7A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

2A

         

Pře

Pře

               

2B

         

Pře

Pře

               

3A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

3B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Dvořák Zdeněk (Doz)

 

..

-

-

Kh

Zi

..

               

Heřmanová Darina (NV)

     

Je

Pt1

Pt1

Pl

               

Hnátová Ivana (Doz)

         

..

Nt

               

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Klein Radim (Doz)

 

Bz

Bz

Pa

Pa

..

..

-

-

-

         

Králová Alena (Doz)

           

..

               

Kurešová Lenka (L)

           

..

               

Kuťáková Eva (Doz)

         

..

..

               

Malý Jakub (Doz)

 

..

..

..

..

-

..

-

-

-

         

Mareš Pavel (Doz)

 

Su

..

-

Je

Tu

-

               

Marešovská Alena (Doz)

 

Bj

Bj

-

-

..

..

-

-

-

         

Nováková Tereza (Doz)

 

..

                         

Prášek Vladimír (Doz)

 

Bj

Bj

..

Kp

..

..

-

-

-

         

Růžičková Eliška (Doz)

 

Kh

....

..

-

..

..

-

-

-

         

Smetanová Marie (L)

 

..

..

Lk

Pl

                   

Šeborová Jana (Doz)

         

..

..

               

Šintalová Pavla (NV)

 

..

..

-

-

-

-

-

             

Šváchová Jana (Doz)

 

Br

..

-

-

-

-

-

-

-

         

Zemanová Jana (N)

 

-

Pl

Zi

..

-

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

1.hod

odpadá

KN

3B (KN)+

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

KN

3B (KN)+

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

N

6A8 (Nj)

 

Výlet

 

5.hod

odpadá

N

8A8 (Nj)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

N

3B (NJ2)

 

Sportovní kurz

Beznosova Irina

1.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

5B8 (H)

(tv)

 
 

2.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

5B8 (H)

(tv)

 

Brabec Petr

1.hod

supl. (Sv Doz)

F

1B

(f1)

 
 

2.hod

změna

F

1B

(f1)

 

Březinová Jana

1.hod

změna

Ch

6B8 (PC3)

(ch)

 
 

1.hod

spojeno (Ma Doz)

Ch

6B8 (PC2)

(ch)

 
 

2.hod

změna

Ch

6B8 (PC3)

(ch)

 
 

2.hod

spojeno (Ma Doz)

Ch

6B8 (PC2)

(ch)

 
 

5.hod

odpadá

Ch

6A8

 

Výlet

 

6.hod

odpadá

Bi

1A8

 

zrušeno

Dvořáková Dana

2.hod

odpadá

C

4B

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

N

4B (Nj)

 

Ukončila studium

Hnátová Ivana

4.hod

odpadá

M

8A8

 

Ukončila studium

Hoza Pavel

1.hod

odpadá

SD

7A8 (SD2)+

 

Sportovní kurz

 

2.hod

navíc

D

2A8

(d)

 
 

3.hod

odpadá

C

8A8

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

D

4A

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

C

3A

 

Sportovní kurz

Jelínková Dana

1.hod

odpadá

KA

3B (KAgr)+

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

KA

3B (KAgr)+

 

Sportovní kurz

 

3.hod

změna

A

5A8 (A1)

(d)

 
 

3.hod

spojeno (Hm NV)

A

5A8 (A2)

(d)

 
 

4.hod

supl. (Ms Doz)

A

1B

(m1)

 

Koblerová Jaroslava

0.hod

přesun <<

M

2A

(m1)

z (14.6. 1.hod)

Králová Alena

4.hod

odpadá

N

4A (Nj)

 

zrušeno

Králová Hana

1.hod

supl. (Ru Doz)

Sv

5A8

(bi)

 
 

2.hod

navíc

R

2A (Rj)

(č.44)

 
 

3.hod

odpadá

Sv

4B

 

Ukončila studium

 

4.hod

supl. (Dz Doz)

Sv

6B8

(č.31)

 
 

5.hod

odpadá

R

4B (Rj)

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

Sv

6A8

 

Výlet

Krátká Hana

3.hod

odpadá

C

4A

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

C

3B

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

Hv

2A (Hv)

 

Přednáška-beseda

 

6.hod

odpadá

Hv

2A (Hv)

 

Přednáška-beseda

Kureš Petr

1.hod

odpadá

SC

3B (SC)+

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

SC

3B (SC)+

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

Ch

7A8 (PC3)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

supl. (Pk Doz)

Ch

1A

(f1)

 
 

5.hod

odpadá

Ch

2B (PC3)

 

Přednáška-beseda

 

6.hod

odpadá

Ch

2B (PC3)

 

Přednáška-beseda

Kurešová Lenka

3.hod

spojeno (Sm L)

C

1A8 (A1)

(14)

 
 

4.hod

odpadá

D

4B

 

Ukončila studium

Kuťáková Eva

1.hod

odpadá

M

4A

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

Bi

7A8 (PC2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

Bi

7A8 (PC2)

 

Sportovní kurz

Lysoněk Tomáš

1.hod

odpadá

VT

3B (VT)+

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

VT

3B (VT)+

 

Sportovní kurz

Nováková Šárka

1.hod

odpadá

SVS

7A8 (SVS2)+

 

Sportovní kurz

 

2.hod

navíc

Fr

2A (Fr)

(m1)

 
 

4.hod

odpadá

Fr

4A (Fr)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Sv

3B

 

Sportovní kurz

Nováková Tereza

2.hod

přesun >>

M

2A8

 

na 5.hod

 

5.hod

přesun <<

M

2A8

(č.31)

z 2.hod

 

6.hod

supl. (Hn Doz)

Z

2A8

(č.31)

 

Ošmerová Magda

3.hod

odpadá

Sp

6A8 (Sp)

 

Výlet

 

5.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp)

 

Ukončila studium

Palla Roman

2.hod

supl. (Ze N)

A

1A8 (A2)

(st)

 
 

4.hod

supl. (Sm L)

A

2A (A1)

(j4)

 
 

6.hod

změna

A

3A8 (A1)

(hv)

 
 

6.hod

spojeno (Hm NV)

A

3A8 (A2)

(hv)

 

Pavlíčková Lada

3.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

2B (Chl)

(tm)

 
 

4.hod

supl. (Kn Doz)

Tv

2B (Chl)

(tm)

 

Praktikant1 P

4.hod

supl. (Hm NV)

A

2A (A2)

(j2)

 
 

5.hod

supl. (Hm NV)

A

1B (A2)

(j2)

 

Škoulová Hana

1.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

Šupková Renata

1.hod

supl. (Ms Doz)

C

4A8

(z)

 

Turková Luďka

3.hod

změna

M

4A8 (A1)

(fr)

 
 

4.hod

změna

M

4A8 (A2)

(fr)

 
 

5.hod

supl. (Ms Doz)

Z

3A8

(z)

 

Ziková Věra

3.hod

supl. (Ze N)

A

6B8 (A1)

(j3)

 
 

4.hod

odpadá

A

3A (A1)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

spojeno (Dz Doz)

A

5B8 (A1)

(ch)

 
 

5.hod

změna

A

5B8 (A2)

(ch)

 
 

6.hod

odpadá

A

5B8 (A1)

 

zrušeno

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 6. hod - Králová Alena

2A8, 1. hod - Nováková Tereza

6A8, 1.- 6. hod - Mareš Pavel

6B8, 5., 6. hod - Hnátová Ivana

7A8, 1.- 9. hod - Růžičková Eliška, Šváchová Jana

2A, 5., 6. hod - Šeborová Jana

2B, 5., 6. hod - Kuťáková Eva

3A, 1.- 9. hod - Hronek Roman, Klein Radim, Malý Jakub

3B, 1.- 9. hod - Marešovská Alena, Prášek Vladimír

 

Zpracováno v systému Bakaláři