Suplování:   Úterý 25.6.2019

datum výpisu: 17.6.2019 (11:31)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A8

 

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

         

2A8

 

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

         

3A8

 

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

         

4A8

 

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

         

5A8

 

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

         

5B8

 

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

         

6A8

 

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

         

6B8

 

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

         

7A8

 

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

         

8A8

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

1A

 

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

         

1B

 

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

         

2A

 

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

         

2B

 

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

         

3A

 

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

         

3B

 

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

PD

         

4A

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

4B

 

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

UkS

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Zemanová Jana (N)

 

-

-

-

-

-

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

1.hod

odpadá

N

3A8 (NJ2)

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

N

6A8 (Nj)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

N

5A8 (Nj)

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

N

8A8 (Nj)

 

Ukončila studium

Beznosova Irina

1.hod

odpadá

Tv

1A8 (Dív)

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

Tv

1A8 (Dív)

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

Tv

3A (Dív)

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

Tv

3A (Dív)

 

Projektový den

 

8.hod

odpadá

Tv

5A8 (H)

 

Projektový den

 

9.hod

odpadá

Tv

5A8 (H)

 

Projektový den

Brabec Petr

2.hod

odpadá

F

1B

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

It

6B8 (It2)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

It

6B8 (It2)

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

It

4A8 (It2)

 

Projektový den

Březinová Jana

1.hod

odpadá

Ch

6B8

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

Ch

2A

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

Ch

3A8

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

Ch

6A8 (PC1)

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

Ch

6A8 (PC1)

 

Projektový den

 

9.hod

odpadá

Ch

6A8

 

Projektový den

Dvořák Zdeněk

1.hod

odpadá

D

1B

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

C

2B

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

D

2B

 

Projektový den

 

8.hod

odpadá

SD

3B (SD)+

 

Projektový den

 

9.hod

odpadá

SD

3B (SD)+

 

Projektový den

Dvořáková Dana

1.hod

odpadá

C

7A8

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

N

7A8 (NJ)

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

N

1A (NJ2)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

C

2A (A1)

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

C

2A (A2)

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

N

4B (Nj)

 

Ukončila studium

Gergelitsová Šárka

2.hod

odpadá

Pm

4A8 (A2)

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

It

6B8 (It1)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

It

6B8 (It1)

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

It

4A8 (It1)

 

Projektový den

 

8.hod

odpadá

VKM

7A8 (VKMa)+

 

Projektový den

 

9.hod

odpadá

VKM

7A8 (VKMa)+

 

Projektový den

Hašková Klára

1.hod

odpadá

Hv

6A8 (Hv)

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

Hv

6A8 (Hv)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

C

1B

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

Hv

2A8 (A1)

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

C

3A8

 

Projektový den

Heřmanová Darina

1.hod

odpadá

KA

4B (KAg2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

KA

4B (KAg2)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

A

1B (A2)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

A

3A8 (A2)

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

A

5A8 (A2)

 

Projektový den

Hnátová Ivana

1.hod

odpadá

F

5B8

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

F

1A8

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

F

2A8

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

F

3A8

 

Projektový den

 

7.hod

odpadá

M

6B8 (A2)

 

Projektový den

 

8.hod

odpadá

M

6B8 (A1)

 

Projektový den

 

9.hod

odpadá

F

4A8

 

Projektový den

Hoza Pavel

3.hod

odpadá

C

3A

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

C

6A8

 

Projektový den

Jelínková Dana

3.hod

odpadá

A

1B (A1)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

A

1A (A1)

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

A

5A8 (A1)

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

A

8A8 (A2)

 

Ukončila studium

Koblerová Jaroslava

1.hod

odpadá

M

1A

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

M

5A8

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

M

2A (A2)

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

M

2A (A1)

 

Projektový den

 

8.hod

odpadá

VKM

3B (VKMb)+

 

Projektový den

 

9.hod

odpadá

VKM

3B (VKMb)+

 

Projektový den

Klein Radim

3.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Tv

8A8 (H)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Tv

3A (Chl)

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

Tv

3A (Chl)

 

Projektový den

Králová Alena

1.hod

odpadá

N

3A8 (NJ1)

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

N

1A (NJ1)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

N

4A (Nj)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

N

5B8 (NJ1)

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

N

5B8 (NJ1)

 

Projektový den

Králová Hana

1.hod

odpadá

PS

4B (PS)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

PS

4B (PS)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

R

2A (Rj)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

Sv

4B

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Sv

6B8

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

R

4B (Rj)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

Sv

1A

 

Projektový den

Krátká Hana

2.hod

odpadá

C

3B

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

C

4A

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

Hv

1B (Hv)

 

Projektový den

 

9.hod

odpadá

Hv

1B (Hv)

 

Projektový den

Kureš Petr

2.hod

odpadá

Ch

1A

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

Ch

3B (PC1)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

Ch

3B (PC1)

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

Ch

2B

 

Projektový den

Kurešová Lenka

1.hod

odpadá

D20

4B (D20)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

D20

4B (D20)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

C

1A8

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

C

1A

 

Projektový den

 

7.hod

odpadá

C

6B8 (A1)

 

Projektový den

 

8.hod

odpadá

C

6B8 (A2)

 

Projektový den

Kuťáková Eva

3.hod

odpadá

M

4A

 

Ukončila studium

Malý Jakub

5.hod

odpadá

F

7A8

 

Projektový den

Mareš Pavel

1.hod

odpadá

SZ

4B (SZ)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

SZ

4B (SZ)+

 

Ukončila studium

 

6.hod

odpadá

Z

1A8

 

Projektový den

Marešovská Alena

1.hod

odpadá

HB

4B (HB2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

HB

4B (HB2)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

Bi

2A8

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

Bi

1B

 

Projektový den

 

8.hod

odpadá

VKB

3B (VKBb)+

 

Projektový den

 

9.hod

odpadá

VKB

3B (VKBb)+

 

Projektový den

Nováková Šárka

2.hod

odpadá

Sv

3A

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

Fr

2A (Fr)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

Fr

4A (Fr)

 

Ukončila studium

 

5.hod

odpadá

Fr

1B (FJ)

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

Sv

7A8

 

Projektový den

 

8.hod

odpadá

SVS

3B (SVS1)+

 

Projektový den

 

9.hod

odpadá

SVS

3B (SVS1)+

 

Projektový den

Nováková Tereza

2.hod

odpadá

M

5B8 (A2)

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

M

5B8 (A1)

 

Projektový den

 

8.hod

odpadá

M

6A8

 

Projektový den

Ošmerová Magda

2.hod

odpadá

Sp

7A8 (Sp)

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

Sp

6A8 (Sp)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

Sp

5A8 (Sp)

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

Sp

8A8 (Sp)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

Sp

4A8 (Sp)

 

Projektový den

 

9.hod

odpadá

Sp

6B8 (Sp)

 

Projektový den

Palla Roman

1.hod

odpadá

A

3A (A2)

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

A

2A8 (A1)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

A

3A8 (A1)

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

A

8A8 (A1)

 

Ukončila studium

Pavlíčková Lada

1.hod

odpadá

Tv

1A8 (Chl)

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

Tv

1A8 (Chl)

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

Tv

8A8 (D)

 

Ukončila studium

 

8.hod

odpadá

Tv

5A8 (D)

 

Projektový den

 

9.hod

odpadá

Tv

5A8 (D)

 

Projektový den

Pilátová Eliška

2.hod

odpadá

Ov

4A8 (A1)

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

N

5B8 (NJ2)

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

N

5B8 (NJ2)

 

Projektový den

 

8.hod

odpadá

N

4A8 (Nj)

 

Projektový den

 

9.hod

odpadá

N

6B8 (Nj)

 

Projektový den

Poláková Jana

1.hod

odpadá

Bi

2A

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

M

3A8

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

Bi

3B (PC3)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

Bi

3B (PC3)

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

M

1A8

 

Projektový den

 

8.hod

odpadá

VKB

3B (VKBa)+

 

Projektový den

 

9.hod

odpadá

VKB

3B (VKBa)+

 

Projektový den

Prášek Vladimír

1.hod

odpadá

M

3B

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

F

6B8

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

F

3B (PC2)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

F

3B (PC2)

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

F

3B

 

Projektový den

 

9.hod

odpadá

F

1A

 

Projektový den

Růžičková Eliška

1.hod

odpadá

Bi

5A8

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

Bi

3A

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

Bi

6A8 (PC3)

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

Bi

6A8 (PC3)

 

Projektový den

Říčařová Andrea

5.hod

odpadá

Bi

1A

 

Projektový den

Smetanová Marie

2.hod

odpadá

A

2A8 (A2)

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

A

4B (A1)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

1A (A2)

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Ukončila studium

Šeborová Jana

1.hod

odpadá

Vv

6A8 (Vv)

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

Vv

6A8 (Vv)

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

Hv

4A8 (Eva)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

Hv

4A8 (Eva)

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

Vv

2A8 (A2)

 

Projektový den

Šintalová Pavla

1.hod

odpadá

CAE

4B (CAE2)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

CAE

4B (CAE2)+

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

7A8 (A1)

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

A

3B (A2)

 

Projektový den

Škoulová Hana

1.hod

odpadá

A

2B (A1)

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

A

2B (A2)

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

A

4B (A2)

 

Ukončila studium

 

4.hod

odpadá

A

7A8 (A2)

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

A

4A (A1)

 

Ukončila studium

Šupková Renata

1.hod

odpadá

C

4A8

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

Vv

4A8 (Evb)

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

Vv

4A8 (Evb)

 

Projektový den

 

8.hod

odpadá

Vv

1B (Vv)

 

Projektový den

 

9.hod

odpadá

Vv

1B (Vv)

 

Projektový den

Šváchová Jana

1.hod

odpadá

Fm

4B (FG)+

 

Ukončila studium

 

2.hod

odpadá

Fm

4B (FG)+

 

Ukončila studium

 

3.hod

odpadá

M

7A8

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

F

6A8 (PC2)

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

F

6A8 (PC2)

 

Projektový den

Turková Luďka

1.hod

odpadá

M

2B (A2)

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

M

2B (A1)

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

Z

2B

 

Projektový den

 

4.hod

odpadá

Z

5B8

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

Z

5A8

 

Projektový den

 

7.hod

odpadá

M

4A8

 

Projektový den

Vidrnová Vlasta

1.hod

odpadá

C

2A8

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

C

5A8

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

R

1B (RJ)

 

Projektový den

 

6.hod

odpadá

D

2A

 

Projektový den

Ziková Věra

1.hod

odpadá

A

3A (A1)

 

Projektový den

 

2.hod

odpadá

A

5B8 (A1)

 

Projektový den

 

3.hod

odpadá

A

5B8 (A2)

 

Projektový den

 

5.hod

odpadá

A

3B (A1)

 

Projektový den

 

Zpracováno v systému Bakaláři