Suplování:   Úterý 10.9.2019

datum výpisu: 9.9.2019 (11:42)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

2A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

2B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

3A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

             

3B

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

             

4B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Hašková Klára (Doz)

 

-

-

Sj

Sj

..

-

-

..

..

         

Jelínková Dana (Doz)

 

Tu

..

..

..

..

-

-

..

..

         

Klein Radim (Doz)

 

..

..

..

..

-

-

-

-

-

         

Koblerová Jaroslava (Doz)

 

..

..

..

..

Vi

-

-

..

..

         

Krátká Hana (Doz)

 

-

..

-

-

..

..

-

-

-

         

Lysoněk Tomáš (N)

 

-

-

-

-

-

-

               

Malý Jakub (Doz)

 

-

Pk

Kp

-

-

-

-

-

-

         

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

-

Lk

..

Ms

-

..

..

         

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

-

-

-

..

Bz

-

..

..

         

Šintalová Pavla (Doz)

 

-

-

No

-

..

..

-

..

..

         

Škoulová Hana (Doz)

 

Tu

-

No

Sm

-

..

..

-

-

         

Šupková Renata (Doz)

 

Sj

Sj

-

Kh

-

-

-

..

..

         

Ziková Věra (Doz)

 

-

Pk

Kp

..

..

..

-

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

4.hod

odpadá

N

4A8 (NJ2)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

N

3B (Nj1)

 

Obecná absence třídy

Beznosova Irina

1.hod

odpadá

Tv

4A8 (Dív)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

Tv

4A8 (Dív)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

Tv

4B (Dív)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Tv

4B (Dív)

 

Exkurze

 

6.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

2A8 (Chl)

(tm)

 

Brabec Petr

3.hod

odpadá

It

2B (P2)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

It

2B (P2)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

It

4A8 (It2)

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

F

2B

 

Exkurze

Dvořáková Dana

6.hod

odpadá

N

2A (NJ2)

 

Exkurze

Gergelitsová Šárka

3.hod

odpadá

It

2B (P1)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

It

2B (P1)

 

Exkurze

 

7.hod

odpadá

Pm

4A8 (A2)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

It

4A8 (It1)

 

Exkurze

Heřmanová Darina

2.hod

odpadá

A

2B (A2)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

A

4A8 (A2)

 

Exkurze

Králová Alena

4.hod

odpadá

N

4A8 (NJ1)

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

N

3B (Nj2)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

N

2A (NJ1)

 

Exkurze

Králová Hana

2.hod

odpadá

Sv

3A

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Su Doz)

Sv

5A8

(č.30)

 

Kureš Petr

3.hod

supl. (Mk Doz)

Ch

6B8 (A2)

(f2)

 
 

3.hod

spojeno (Zi Doz)

Ch

6B8 (A1)

(f2)

 
 

4.hod

odpadá

Ch

3B (PC2)

 

Obecná absence třídy

Kurešová Lenka

3.hod

odpadá

C

2A (A2)

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Ma Doz)

C

7B8

(bi)

 

Kuťáková Eva

3.hod

odpadá

Bi

3B (PC1)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

Bi

3B (PC1)

 

Obecná absence třídy

Mareš Pavel

3.hod

odpadá

Z

3A

 

Exkurze

 

6.hod

supl. (Ma Doz)

Z

3A8

(č.44)

 
 

8.hod

odpadá

Z

2B

 

Exkurze

Nováková Šárka

3.hod

supl. (Si Doz)

Sv

8A8 (A1)

(m2)

 
 

3.hod

spojeno (Sh Doz)

Sv

8A8 (A2)

(m2)

 
 

4.hod

odpadá

Fr

3A (Fr)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Fr

2B (FJ)

 

Exkurze

Palla Roman

5.hod

navíc

A

3A8 (A1)

(hv)

 

Pilátová Eliška

7.hod

odpadá

Ov

4A8 (A1)

 

Exkurze

Poláková Jana

6.hod

odpadá

Bi

3A

 

Exkurze

Prášek Vladimír

2.hod

supl. (Mk Doz)

F

6B8 (A1)

(f1)

 
 

2.hod

spojeno (Zi Doz)

F

6B8 (A2)

(f1)

 
 

3.hod

odpadá

F

3B (PC3)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

F

3B (PC3)

 

Obecná absence třídy

Richterová Michaela

3.hod

odpadá

C

4A8

 

Exkurze

Říčařová Andrea

1.hod

odpadá

Bi

2A

 

Exkurze

Smetanová Marie

4.hod

změna

A

1B (A1)

(f2)

 
 

4.hod

spojeno (Sh Doz)

A

1B (A2)

(f2)

 
 

5.hod

navíc

A

3A8 (A2)

(č.44)

 

Šeborová Jana

1.hod

spojeno (Su Doz)

Hv

1A8 (A2)

(hv)

 
 

2.hod

spojeno (Su Doz)

Hv

1A8 (A2)

(hv)

 
 

3.hod

změna

Vv

3A8 (A2)

(hv)

 
 

3.hod

spojeno (Hs Doz)

Vv

3A8 (A1)

(hv)

 
 

4.hod

změna

Vv

3A8 (A2)

(hv)

 
 

4.hod

spojeno (Hs Doz)

Vv

3A8 (A1)

(hv)

 

Šváchová Jana

1.hod

odpadá

M

2B

 

Exkurze

Turková Luďka

1.hod

supl. (Je Doz)

Z

1A (A1)

(fr)

 
 

1.hod

spojeno (Sh Doz)

Z

1A (A2)

(fr)

 
 

9.hod

odpadá

Z

4A8

 

Exkurze

Vidrnová Vlasta

1.hod

odpadá

D

3A

 

Exkurze

 

5.hod

supl. (Kb Doz)

C

6A8

(fr)

 
 

6.hod

odpadá

R

2B (RJ)

 

Exkurze

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Klein Radim, Malý Jakub, Pavlíčková Lada

2A, 1.- 9. hod - Koblerová Jaroslava

2B, 1.- 9. hod - Krátká Hana, Marešovská Alena

3A, 1.- 7. hod - Hašková Klára, Jelínková Dana, Škoulová Hana, Šupková Renata

4B, 1.- 6. hod - Šintalová Pavla, Ziková Věra

 

Zpracováno v systému Bakaláři