Suplování:   Pátek 13.9.2019

datum výpisu: 12.9.2019 (13:08)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

4A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

2A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

2B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

3A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Hašková Klára (Doz)

 

..

..

Hn

Hn

..

Lk

-

-

-

         

Heřmanová Darina (JD)

 

-

-

..

Si

..

..

               

Jelínková Dana (Doz)

 

..

..

Ze

Sa

-

..

-

-

-

         

Klein Radim (Doz)

 

..

..

Ru

Ru

..

..

-

-

-

         

Koblerová Jaroslava (Doz)

 

..

-

..

-

-

-

-

-

-

         

Krátká Hana (Doz)

 

Ku

Pk

..

..

..

-

-

-

-

         

Lysoněk Tomáš (N)

 

Ga

Ga

Br

Br

Ga

Ga

               

Malý Jakub (Doz)

 

..

..

-

Kh

-

..

-

-

-

         

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

-

-

..

..

-

-

-

         

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Škoulová Hana (Doz)

 

Ku

Pk

Pl

Sa

-

Sm

-

-

-

         

Šupková Renata (Doz)

 

-

-

Ms

-

Sj

Lk

-

-

-

         

Šváchová Jana (D)

 

..

-

....

..

-

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

1.hod

odpadá

Tv

3A (Dív)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

Tv

3A (Dív)

 

Exkurze

Brabec Petr

1.hod

odpadá

F

2B (PC3)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

F

2B (PC3)

 

Exkurze

 

3.hod

supl. (Ly N)

It

6B8 (It1)

(p1)

 
 

4.hod

supl. (Ly N)

It

6B8 (It1)

(p1)

 

Březinová Jana

2.hod

odpadá

Ch

4A8

 

Exkurze

Dvořáková Dana

5.hod

odpadá

N

2A (NJ2)

 

Exkurze

Gergelitsová Šárka

1.hod

supl. (Ly N)

VT

4B (VT)+

(p1)

 
 

2.hod

supl. (Ly N)

VT

4B (VT)+

(p1)

 
 

5.hod

supl. (Ly N)

It

6A8 (It1)

(p1)

 
 

6.hod

supl. (Ly N)

It

6A8 (It1)

(p1)

 

Hnátová Ivana

3.hod

spojeno (Hs Doz)

M

3A8 (A2)

(č.30)

 
 

4.hod

spojeno (Hs Doz)

M

3A8 (A1)

(č.30)

 

Králová Alena

5.hod

odpadá

N

2A (NJ1)

 

Exkurze

Králová Hana

4.hod

supl. (Mk Doz)

Sv

7A8

(f2)

 

Kurešová Lenka

2.hod

odpadá

D

2A

 

Exkurze

 

6.hod

spojeno (Hs Doz)

C

2A8 (A1)

(hv)

 
 

6.hod

supl. (Su Doz)

C

2A8 (A2)

(hv)

 

Kuťáková Eva

1.hod

supl. (Kr Doz)

Bi

3B (A2)

(č.30)

 
 

1.hod

spojeno (Sh Doz)

Bi

3B (A1)

(č.30)

 

Mareš Pavel

3.hod

supl. (Su Doz)

Z

5A8

(fr)

 

Nováková Šárka

4.hod

odpadá

Fr

3A (Fr)

 

Exkurze

Palla Roman

3.hod

supl. (Sh Doz)

A

1B (A2)

(j2)

 

Poláková Jana

4.hod

odpadá

M

4A8

 

Exkurze

Prášek Vladimír

2.hod

spojeno (Kr Doz)

F

3B (A1)

(f2)

 
 

2.hod

supl. (Sh Doz)

F

3B (A2)

(f2)

 

Růžičková Eliška

3.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

8A8 (H)

(tm)

 
 

4.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

8A8 (H)

(tv)

 
 

5.hod

odpadá

Bi

4A8

 

Exkurze

Říčařová Andrea

1.hod

odpadá

Ch

2B (PC2)

 

Exkurze

 

2.hod

odpadá

Ch

2B (PC2)

 

Exkurze

Smetanová Marie

5.hod

odpadá

A

3A (A1)

 

Exkurze

 

6.hod

supl. (Sh Doz)

A

1A8 (A2)

(j3)

 

Šeborová Jana

3.hod

odpadá

Vv

2A (Vv)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

Vv

2A (Vv)

 

Exkurze

 

5.hod

spojeno (Su Doz)

Hv

1A8 (A2)

(hv)

 

Šimonová Magdalena

1.hod

odpadá

F

4A8

 

Exkurze

 

4.hod

supl. (Je Doz)

M

1A (A1)

(f1)

 
 

4.hod

spojeno (Sh Doz)

M

1A (A2)

(f1)

 

Šintalová Pavla

4.hod

supl. (Hm JD)

A

5A8 (A1)

(j4)

 

Vidrnová Vlasta

6.hod

odpadá

C

3A

 

Exkurze

Zemanová Jana

3.hod

spojeno (Je Doz)

A

7A8 (A1)

(f2)

 

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Klein Radim, Malý Jakub, Pavlíčková Lada

2A, 1.- 9. hod - Koblerová Jaroslava

2B, 1.- 9. hod - Krátká Hana, Marešovská Alena

3A, 1.- 9. hod - Hašková Klára, Jelínková Dana, Škoulová Hana, Šupková Renata

 

Zpracováno v systému Bakaláři