Suplování:   Úterý 17.9.2019

datum výpisu: 17.9.2019 (8:42)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A

         

Pře

Pře

               

1B

               

Pře

Pře

         

2A

     

Pře

Pře

                   

2B

 

Pře

Pře

                       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Brabec Petr (Doz)

 

-

-

                       

Gergelitsová Šárka (JD)

 

..

..

Br

Br

..

-

Pi

Pk

-

         

Heřmanová Darina (Doz)

 

....

..

Sm

Je

Pl

-

-

-

-

         

Koblerová Jaroslava (Doz)

     

..

..

                   

Krátká Hana (Doz)

         

..

..

               

Ošmerová Magda (JD)

 

..

..

..

-

..

..

-

-

..

         

Růžičková Eliška (Doz)

               

..

..

         

Šintalová Pavla (Doz)

 

-

-

Sh

-

Zi

Zi

-

..

..

         

Šváchová Jana (NV)

 

..

<>

<>

Ds

Ds

-

-

-

-

         

Turková Luďka (D)

 

Kr

-

Lk

Dz

Hz

Hz

-

-

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Brabec Petr

3.hod

spojeno (Ga JD)

It

2B (P1)

(p1)

 
 

4.hod

spojeno (Ga JD)

It

2B (P1)

(p1)

 
 

5.hod

navíc

It

1A8 (A1)

(p1)

 
 

6.hod

navíc

It

1A8 (A2)

(p1)

 

Dvořák Zdeněk

3.hod

odpadá

C

1A

 

zrušeno

 

4.hod

supl. (Tu D)

C

6B8

(z)

 

Dvořáková Dana

4.hod

změna

C

8A8 (A2)

(m1)

 
 

4.hod

spojeno (Sv NV)

C

8A8 (A1)

(m1)

 
 

5.hod

změna

C

8A8 (A1)

(m1)

 
 

5.hod

spojeno (Sv NV)

C

8A8 (A2)

(m1)

 

Hnátová Ivana

8.hod

odpadá

F

1B (PC1)

 

Přednáška-beseda

 

9.hod

odpadá

F

1B (PC1)

 

Přednáška-beseda

Hoza Pavel

5.hod

spojeno (Tu D)

C

4A (A2)

(č.30)

 
 

6.hod

spojeno (Tu D)

C

4A (A1)

(č.30)

 

Jelínková Dana

2.hod

odpadá

A

2B (A1)

 

Přednáška-beseda

 

4.hod

spojeno (Hm Doz)

A

6A8 (A2)

(m2)

 
 

4.hod

změna

A

6A8 (A1)

(m2)

 
 

8.hod

změna

KA

3B (KAgr)+

(ch)

 
 

9.hod

změna

KA

3B (KAgr)+

(ch)

 

Koblerová Jaroslava

8.hod

přesun >>

VKM

7B8 (VKM1)+

 

na 19.9. 9.hod

 

9.hod

přesun >>

VKM

7B8 (VKM1)+

 

na 19.9. 8.hod

Krátká Hana

1.hod

supl. (Tu D)

C

3B

(č.9)

 
 

2.hod

změna

C

3B

(m2)

 

Kureš Petr

8.hod

odpadá

Ch

1B (PC3)

 

Přednáška-beseda

 

9.hod

odpadá

Ch

1B (PC3)

 

Přednáška-beseda

Kurešová Lenka

3.hod

supl. (Tu D)

D

1B

(m1)

 
 

4.hod

odpadá

C

2A (A1)

 

Přednáška-beseda

Mareš Pavel

1.hod

změna

Ov

2A8

(č.11)

 
 

2.hod

výměna <<

Z

7A8

(č.44)

z 26.9. 4.hod

Nováková Šárka

3.hod

výměna <<

Sv

4A

(č.44)

z 23.9. 2.hod

Palla Roman

5.hod

spojeno (Hm Doz)

A

4A8 (A2)

(č.9)

 

Pilátová Eliška

7.hod

spojeno (Ga JD)

Ov

4A8 (A1)

(č.44)

 
 

7.hod

změna

Ov

4A8 (A2)

(č.44)

 

Poláková Jana

3.hod

navíc

Bi

1A

(m2)

 

Prášek Vladimír

8.hod

supl. (Ga JD)

It

4A8 (It1)

(p1)

 

Smetanová Marie

3.hod

spojeno (Hm Doz)

A

5A8 (A1)

(j3)

 

Šeborová Jana

5.hod

odpadá

Vv

1A (Vv)

 

Přednáška-beseda

 

6.hod

odpadá

Vv

1A (Vv)

 

Přednáška-beseda

Šimonová Magdalena

3.hod

změna

M

1A8

(č.11)

 

Škoulová Hana

3.hod

spojeno (Si Doz)

A

8A8 (A1)

(bi)

 
 

3.hod

změna

A

8A8 (A2)

(bi)

 

Ziková Věra

5.hod

spojeno (Si Doz)

A

4B (A2)

(j3)

 
 

6.hod

spojeno (Si Doz)

A

4B (A2)

(j3)

 

Pedagogický dohled u třídy:

1A, 5., 6. hod - Krátká Hana

1B, 8., 9. hod - Růžičková Eliška

2A, 3., 4. hod - Koblerová Jaroslava

2B, 1., 2. hod - Brabec Petr

Přednáška - Učím se učit (učebna č. 14)
1A - 5.-6. hod
1B - 7.-8. hod
2A - 3.-4. hod
2B - 1.-2. hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři