Suplování:   Středa 23.10.2019

datum výpisu: 22.10.2019 (12:30)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

7A8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

7B8

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

3A

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

3B

 

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Hašková Klára (Doz)

           

-

-

-

-

         

Jelínková Dana (Doz)

 

-

-

..

..

..

-

-

-

-

         

Koblerová Jaroslava (Doz)

           

-

-

..

..

         

Králová Alena (Doz)

 

No

Ds

Ba

-

..

..

-

-

-

         

Králová Hana (Doz)

 

..

..

-

..

Kb

-

-

..

..

         

Krátká Hana (Doz)

           

..

-

..

..

         

Kureš Petr (L)

                 

-

         

Pavlíčková Lada (NV)

 

....

Bz

Rm

Rm

-

-

-

-

-

         

Pilátová Eliška (Doz)

 

Mk

..

-

-

..

..

-

..

..

         

Škoulová Hana (Doz)

 

..

..

Sm

..

-

..

-

-

-

         

Ziková Věra (Doz)

 

-

....

..

Ze

..

..

-

..

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

3.hod

supl. (Ak Doz)

N

1B (Nj1)

(č.9)

 
 

8.hod

odpadá

KN

3B (KN)+

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

KN

3B (KN)+

 

Exkurze

Beznosova Irina

2.hod

spojeno (Pa NV)

Tv

3A8 (Chl)

(tv)

 
 

5.hod

odpadá

Tv

7A8 (D)

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Tv

7A8 (D)

 

Exkurze

Březinová Jana

1.hod

odpadá

Ch

7A8

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

SC

3B (SC)+

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

SC

3B (SC)+

 

Exkurze

Dvořák Zdeněk

3.hod

odpadá

D

3B

 

Exkurze

Dvořáková Dana

2.hod

supl. (Ak Doz)

N

4A8 (NJ1)

(hv)

 

Heřmanová Darina

4.hod

odpadá

A

3A (A2)

 

Exkurze

Hnátová Ivana

3.hod

odpadá

M

7B8 (A1)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

M

7B8 (A2)

 

Exkurze

Klein Radim

5.hod

odpadá

Tv

7B8 (H)+

 

Exkurze

 

6.hod

odpadá

Tv

7B8 (H)+

 

Exkurze

Koblerová Jaroslava

5.hod

supl. (Kh Doz)

M

2A

(f1)

 

Kureš Petr

2.hod

odpadá

Ch

3B

 

Exkurze

 

6.hod

přesun <<

Ch

6B8 (PC2)

(cl)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Ch

6B8 (PC2)

 

na 6.hod

Kurešová Lenka

3.hod

odpadá

C

7B8 (A2)

 

Exkurze

 

4.hod

odpadá

C

7B8 (A1)

 

Exkurze

 

8.hod

odpadá

SD

7B8 (SD2)+

 

Exkurze

 

9.hod

odpadá

SD

7B8 (SD2)+

 

Exkurze

Malý Jakub

1.hod

supl. (Pi Doz)

N

6B8 (NJ2)

(pr)

 
 

5.hod

přesun <<

M

6B8

(f2)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

M

6B8

 

na 5.hod

Nováková Šárka

1.hod

supl. (Ak Doz)

Sv

6B8 (NJ1)

(č.30)

 
 

6.hod

výměna <<

Sv

4B

(ch)

z (16.10. 8.hod)

Ošmerová Magda

2.hod

odpadá

Sp

7B8 (Sp)

 

Exkurze

 

3.hod

odpadá

Sp

7A8 (Sp)

 

Exkurze

Poláková Jana

2.hod

odpadá

Bi

3A

 

Exkurze

 

6.hod

výměna >>

Bi

4B

 

na 16.10. 8.hod

Prášek Vladimír

1.hod

odpadá

F

7B8

 

Exkurze

Richterová Michaela

3.hod

spojeno (Pa NV)

Tv

5A8 (D)

(tv)

 
 

4.hod

spojeno (Pa NV)

Tv

5A8 (D)

(tv)

 

Smetanová Marie

3.hod

supl. (Sh Doz)

A

1A8 (A2)

(j3)

 
 

4.hod

odpadá

A

3A (A1)

 

Exkurze

Šváchová Jana

3.hod

odpadá

F

3A

 

Exkurze

Turková Luďka

1.hod

odpadá

M

3B

 

Exkurze

 

5.hod

odpadá

Z

3B

 

Exkurze

Vidrnová Vlasta

7.hod

odpadá

C

3A

 

Exkurze

Zemanová Jana

4.hod

supl. (Zi Doz)

A

4A (A1)

(pr)

 

Pedagogický dohled u třídy:

7A8, 1.- 9. hod - Králová Hana

7B8, 1.- 9. hod - Jelínková Dana

3A, 1.- 9. hod - Králová Hana

3B, 1.- 9. hod - Králová Alena, Pilátová Eliška, Ziková Věra

 

Zpracováno v systému Bakaláři