Suplování:   Úterý 7.1.2020

datum výpisu: 6.1.2020 (12:45)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

5A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Beznosova Irina (Doz)

 

Ru

Rm

Hz

Kr

Kp

Lk

-

-

-

         

Hnátová Ivana (N)

 

..

Ku

..

-

..

..

-

Pk

Pk

         

Klein Radim (Doz)

 

Ru

Rm

Hz

Kr

-

-

-

-

-

         

Marešovská Alena (NV)

 

>>

>>

-

Ms

<>

<>

-

>>

>>

         

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

-

-

-

Kp

Lk

-

..

..

         

Říčařová Andrea (OCR)

 

..

-

Vi

-

..

..

-

-

-

         

Šupková Renata (D)

 

Sj

Sj

-

..

-

-

-

..

..

         

Zemanová Jana (NeV)

 

-

-

-

-

-

-

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Dvořák Zdeněk

5.hod

výměna <<

D

2B

(d)

z 9.1. 8.hod

Hašková Klára

5.hod

změna

C

3A8

(bi)

 

Heřmanová Darina

3.hod

odpadá

A

5A8 (A1)

 

Sportovní kurz

Hoza Pavel

3.hod

supl. (Bz Doz)

D

4B (Dív)

(j3)

 
 

3.hod

spojeno (Kn Doz)

D

4B (Chl)

(j3)

 

Krátká Hana

4.hod

supl. (Bz Doz)

C

4B (Dív)

(č.30)

 
 

4.hod

spojeno (Kn Doz)

C

4B (Chl)

(č.30)

 

Kureš Petr

5.hod

supl. (Bz Doz)

Ch

2A8 (Dív)

(f2)

 
 

5.hod

spojeno (Pa Doz)

Ch

2A8 (Chl)

(f2)

 

Kurešová Lenka

6.hod

supl. (Bz Doz)

C

2A8 (Dív)

(14)

 
 

6.hod

spojeno (Pa Doz)

C

2A8 (Chl)

(14)

 

Kuťáková Eva

2.hod

supl. (Hn N)

M

7B8

(č.11)

 

Malý Jakub

4.hod

navíc

F

2A8

(ch)

 

Mareš Pavel

4.hod

supl. (Ma NV)

Z

7B8

(bi)

 
 

6.hod

výměna <<

Z

3A8

(z)

z 8.1. 3.hod

Ošmerová Magda

2.hod

odpadá

Sp

5A8 (Sp)

 

Sportovní kurz

Pilátová Eliška

2.hod

odpadá

N

5A8 (Nj)

 

Sportovní kurz

Poláková Jana

3.hod

přesun <<

M

2A8

(f1)

z 4.hod

 

4.hod

přesun >>

M

2A8

 

na 3.hod

Prášek Vladimír

8.hod

supl. (Hn N)

F

1B (PC2)

(f2)

 
 

9.hod

supl. (Hn N)

F

1B (PC2)

(f2)

 

Richterová Michaela

2.hod

supl. (Bz Doz)

C

4A8 (Dív)

(bi)

 
 

2.hod

spojeno (Kn Doz)

C

4A8 (Chl)

(bi)

 

Růžičková Eliška

1.hod

supl. (Bz Doz)

Bi

4A8 (Dív)

(bi)

 
 

1.hod

spojeno (Kn Doz)

Bi

4A8 (Chl)

(bi)

 
 

5.hod

odpadá

Bi

5A8 (PC3)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

Bi

5A8 (PC3)

 

Sportovní kurz

Smetanová Marie

3.hod

odpadá

A

5A8 (A2)

 

Sportovní kurz

Šeborová Jana

1.hod

spojeno (Su D)

Hv

1A8 (A2)

(hv)

 
 

2.hod

spojeno (Su D)

Hv

1A8 (A2)

(hv)

 

Vidrnová Vlasta

3.hod

supl. (Ri OCR)

C

6A8

(ch)

 

Pedagogický dohled u třídy:

5A8, 1.- 9. hod - Beznosova Irina, Klein Radim, Pavlíčková Lada

 

Zpracováno v systému Bakaláři