Suplování:   Pondělí 13.1.2020

datum výpisu: 13.1.2020 (7:32)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

1B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata (Doz)

 

....

..

Ds

..

-

-

-

-

-

         

Hnátová Ivana (N)

 

Mk

Ku

-

-

-

-

-

-

-

         

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Marešovská Alena (Doz)

 

Bz

Bz

-

-

-

-

-

-

-

         

Růžičková Eliška (Doz)

 

-

-

Mk

Dz

-

Tu

-

-

-

         

Říčařová Andrea (N)

 

No

-

..

..

Je

-

-

-

-

         

Šváchová Jana (Doz)

 

Kb

-

Hs

Hs

..

..

-

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

1.hod

supl. (Ma Doz)

Tv

2B (Dív)

(tm)

 
 

2.hod

supl. (Ma Doz)

Tv

2B (Dív)

(tm)

 

Brabec Petr

3.hod

odpadá

It

1B (A2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

It

1B (A2)

 

Sportovní kurz

Dvořák Zdeněk

4.hod

supl. (Ru Doz)

D

6A8

(fr)

 

Dvořáková Dana

1.hod

odpadá

N

1B (Nj2)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

N

1A (Nj2)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

supl. (Ba Doz)

N

4B (NJ2)

(j1)

 

Gergelitsová Šárka

3.hod

odpadá

It

1B (A1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

It

1B (A1)

 

Sportovní kurz

Hašková Klára

3.hod

změna

C

2B (A2)

(m2)

 
 

3.hod

spojeno (Sv Doz)

C

2B (A1)

(m2)

 
 

4.hod

změna

C

2B (A1)

(m2)

 
 

4.hod

spojeno (Sv Doz)

C

2B (A2)

(m2)

 

Jelínková Dana

5.hod

supl. (Ri N)

A

2B

(ch)

 

Koblerová Jaroslava

1.hod

supl. (Sv Doz)

M

3A

(č.44)

 

Králová Alena

1.hod

odpadá

N

1B (Nj1)

 

Sportovní kurz

Kureš Petr

1.hod

odpadá

Ch

1A

 

Sportovní kurz

Kuťáková Eva

2.hod

supl. (Hn N)

M

7B8

(č.31)

 

Malý Jakub

1.hod

supl. (Hn N)

M

3A8

(č.11)

 
 

3.hod

supl. (Ru Doz)

M

7A8

(č.31)

 
 

6.hod

odpadá

M

7A8

 

zrušeno

Nováková Šárka

1.hod

supl. (Ri N)

Sv

6B8

(bi)

 
 

3.hod

odpadá

Sv

1A

 

Sportovní kurz

Richterová Michaela

2.hod

odpadá

C

1B

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

C

1B (A2)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

C

1B (A1)

 

Sportovní kurz

Šimonová Magdalena

6.hod

odpadá

M

1A

 

Sportovní kurz

Škoulová Hana

5.hod

odpadá

A

1A (A2)

 

Sportovní kurz

Turková Luďka

5.hod

odpadá

M

1B (A1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

supl. (Ru Doz)

M

4A

(č.30)

 

Pedagogický dohled u třídy:

1A, 1.- 9. hod - Hronek Roman, Marešovská Alena

1B, 1.- 9. hod - Růžičková Eliška, Šváchová Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři