Suplování:   Středa 15.1.2020

datum výpisu: 14.1.2020 (11:48)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

1B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ballová Renata (Doz)

 

..

Ds

Ak

-

..

..

-

..

..

         

Hnátová Ivana (N)

 

Hs

..

Ku

Ku

Po

-

-

-

-

         

Hronek Roman (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Malý Jakub (D)

 

-

-

-

-

-

..

-

-

..

         

Marešovská Alena (Doz)

 

..

..

-

-

-

-

-

-

-

         

Růžičková Eliška (Doz)

 

..

Dz

Br

Br

Bj

-

-

-

-

         

Říčařová Andrea (N)

 

-

-

Br

Br

-

-

..

..

-

         

Šimonová Magdalena (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

               

Šváchová Jana (Doz)

 

..

..

Kh

-

No

-

-

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

8.hod

odpadá

Tv

1A (Dív)

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

Tv

1A (Dív)

 

Sportovní kurz

Brabec Petr

3.hod

spojeno (Ru Doz)

F

6A8 (PC1)

(f2)

 
 

4.hod

spojeno (Ru Doz)

F

6A8 (PC1)

(f2)

 

Březinová Jana

5.hod

supl. (Ru Doz)

Ch

4A8

(bi)

 

Dvořák Zdeněk

2.hod

supl. (Ru Doz)

D

5A8

(č.30)

 
 

6.hod

odpadá

C

1A

 

Sportovní kurz

Dvořáková Dana

1.hod

odpadá

N

1A (Nj2)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

supl. (Ba Doz)

N

4A8 (NJ2)

(j1)

 
 

3.hod

odpadá

N

1B (Nj2)

 

Sportovní kurz

Gergelitsová Šárka

3.hod

odpadá

It

1A (A1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

It

1A (A1)

 

Sportovní kurz

 

8.hod

navíc

VKM

8A8 (VKMa)

(m2)

 
 

9.hod

navíc

VKM

8A8 (VKMa)

(m2)

 

Hašková Klára

1.hod

supl. (Hn N)

C

3A8

(f1)

 

Klein Radim

8.hod

odpadá

Tv

1A (Chl)

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

Tv

1A (Chl)

 

Sportovní kurz

Králová Alena

3.hod

supl. (Ba Doz)

N

7A8 (Nj)

(č.31)

 

Králová Hana

3.hod

supl. (Sv Doz)

Sv

3A

(f1)

 

Kureš Petr

5.hod

odpadá

Ch

1A

 

Sportovní kurz

Kuťáková Eva

3.hod

supl. (Hn N)

M

7B8 (A1)

(m1)

 
 

4.hod

supl. (Hn N)

M

7B8 (A2)

(m1)

 

Nováková Šárka

3.hod

výměna <<

Sv

8A8

(bi)

z 16.1. 5.hod

 

5.hod

supl. (Sv Doz)

Sv

2B

(m2)

 

Poláková Jana

5.hod

supl. (Hn N)

M

3A8

(m1)

 

Prášek Vladimír

3.hod

odpadá

It

1A (A2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

It

1A (A2)

 

Sportovní kurz

Smetanová Marie

6.hod

odpadá

A

1B (A1)

 

Sportovní kurz

Šintalová Pavla

6.hod

navíc

A

8A8 (A1)

(m2)

 

Škoulová Hana

6.hod

navíc

A

8A8 (A2)

(vv)

 

Turková Luďka

2.hod

odpadá

Z

1A

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

M

1B

 

Sportovní kurz

Pedagogický dohled u třídy:

1A, 1.- 9. hod - Hronek Roman, Marešovská Alena

1B, 1.- 9. hod - Růžičková Eliška, Šváchová Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři