Suplování:   Úterý 28.1.2020

datum výpisu: 27.1.2020 (17:13)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

2A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Beznosova Irina (Doz)

 

Rm

Rm

Kn

Kn

..

..

-

-

-

         

Heřmanová Darina (L)

 

....

                         

Hnátová Ivana (N)

 

Br

Ku

..

-

Sa

Sa

-

..

..

         

Jelínková Dana (Doz)

 

..

Pl

..

..

Kp

-

               

Králová Alena (Doz)

   

-

-

                     

Malý Jakub (Doz)

 

-

   

-

                   

Mareš Pavel (Doz)

               

..

-

         

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

-

-

-

..

..

-

..

..

         

Prášek Vladimír (Doz)

 

..

Lk

..

..

-

Ms

-

-

-

         

Smetanová Marie (D)

 

-

-

..

Ms

Kp

-

-

             

Škoulová Hana (Doz)

 

..

-

Si

Ms

-

..

..

             

Turková Luďka (Doz)

               

-

..

         

Ziková Věra (Doz)

 

-

Mk

Mk

..

Si

Si

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Brabec Petr

1.hod

supl. (Hn N)

F

5A8

(f1)

 

Dvořák Zdeněk

7.hod

navíc

D

3B

(fr)

 

Dvořáková Dana

8.hod

změna

C

8A8

(ch)

 
 

9.hod

změna

N

8A8 (NJ)

(ch)

 

Heřmanová Darina

3.hod

změna

A

5A8 (A1)

(f2)

 

Klein Radim

3.hod

spojeno (Bz Doz)

Tv

4B (Dív)

(tv)

 
 

4.hod

spojeno (Bz Doz)

Tv

4B (Dív)

(tv)

 

Koblerová Jaroslava

3.hod

změna

M

2A (A1)

(f1)

 
 

4.hod

změna

M

2A (A2)

(f2)

 

Králová Hana

4.hod

změna

R

3A (Rj)

(j4)

 
 

6.hod

změna

Sv

7A8

(14)

 

Kureš Petr

5.hod

supl. (Je Doz)

Ch

2A (A1)

(č.44)

 
 

5.hod

spojeno (Sm D)

Ch

2A (A2)

(č.44)

 

Kurešová Lenka

2.hod

supl. (Pk Doz)

D

2A

(f1)

 

Kuťáková Eva

2.hod

supl. (Hn N)

M

7B8

(č.11)

 

Malý Jakub

2.hod

spojeno (Zi Doz)

M

6B8 (A2)

(p1)

 
 

3.hod

spojeno (Zi Doz)

M

6B8 (A1)

(č.31)

 

Mareš Pavel

1.hod

odpadá

Ov

2A8

 

Sportovní kurz

 

4.hod

spojeno (Sm D)

Z

1B (A1)

(ch)

 
 

4.hod

supl. (Sh Doz)

Z

1B (A2)

(ch)

 
 

6.hod

supl. (Pk Doz)

Z

7B8

(f1)

 

Nováková Šárka

8.hod

přesun <<

Sv

2B

(f1)

z 30.1. 9.hod

Ošmerová Magda

1.hod

změna

Sp

3A8 (Sp)

(14)

 
 

2.hod

změna

Sp

5A8 (Sp)

(č.9)

 
 

5.hod

změna

Sp

7B8 (Sp)

(a)

 

Palla Roman

2.hod

supl. (Je Doz)

A

2B (A1)

(pr)

 

Poláková Jana

4.hod

odpadá

M

2A8

 

Sportovní kurz

Richterová Michaela

1.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

4A8 (Dív)

(tm)

 
 

2.hod

supl. (Bz Doz)

Tv

4A8 (Dív)

(tm)

 

Růžičková Eliška

8.hod

změna

Bi

1B (PC3)

(f2)

 
 

9.hod

změna

Bi

1B (PC3)

(f2)

 

Šimonová Magdalena

5.hod

supl. (Hn N)

F

5A8 (PC2)

(f2)

 
 

6.hod

supl. (Hn N)

F

5A8 (PC2)

(f2)

 

Šintalová Pavla

3.hod

změna

A

8A8 (A1)

(j3)

 
 

3.hod

spojeno (Sh Doz)

A

8A8 (A2)

(j3)

 
 

5.hod

spojeno (Zi Doz)

A

4B (A1)

(j3)

 
 

6.hod

spojeno (Zi Doz)

A

4B (A1)

(j3)

 

Turková Luďka

5.hod

změna

M

4A (A2)

(f1)

 

Vidrnová Vlasta

8.hod

změna

KR

3A (KRj)

(č.9)

 
 

9.hod

změna

KR

3A (KRj)

(č.9)

 

Pedagogický dohled u třídy:

2A8, 1.- 9. hod - Beznosova Irina, Pavlíčková Lada, Prášek Vladimír

Soutěž v AJ: j3 + st

MO kategorie B,C. dk

 

Zpracováno v systému Bakaláři