Suplování:   Čtvrtek 30.1.2020

datum výpisu: 29.1.2020 (12:37)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

1A8

           

Th

               

2A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

         

3A8

           

Th

               

4A8

           

Th

               

5A8

           

Th

               

6A8

           

Th

               

6B8

           

Th

               

7A8

           

Th

               

7B8

           

Th

               

8A8

           

Th

               

1A

           

Th

               

1B

           

Th

               

2A

           

Th

               

2B

           

Th

               

3A

           

Th

               

3B

           

Th

               

4A

           

Th

               

4B

           

Th

               

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Beznosova Irina (Doz)

 

-

-

-

-

Kn

..

-

-

-

         

Březinová Jana (Doz)

           

..

               

Dvořák Zdeněk (Doz)

           

..

               

Dvořák Zdeněk (JD)

               

..

           

Hašková Klára (Doz)

           

-

               

Heřmanová Darina (Doz)

           

-

               

Hnátová Ivana (N)

 

..

Po

Ku

-

-

-

-

-

-

         

Hoza Pavel (JD)

               

..

           

Koblerová Jaroslava (Doz)

           

..

               

Králová Hana (Doz)

           

-

               

Kureš Petr (Doz)

           

..

               

Kurešová Lenka (Doz)

           

..

               

Mareš Pavel (Doz)

           

..

               

Mareš Pavel (JD)

               

..

..

         

Marešovská Alena (Doz)

           

..

               

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

-

Kn

Kn

-

-

-

-

-

         

Poláková Jana (Doz)

           

-

               

Prášek Vladimír (Doz)

 

-

..

..

-

Hz

..

-

-

-

         

Růžičková Eliška (Doz)

           

..

               

Smetanová Marie (D)

 

-

Je

Sh

..

Si

-

..

             

Škoulová Hana (Doz)

           

..

               

Šupková Renata (Doz)

           

..

               

Šupková Renata (JD)

               

..

..

         

Šváchová Jana (Doz)

           

..

               

Šváchová Jana (JD)

               

-

..

         

Turková Luďka (Doz)

           

-

               

Vidrnová Vlasta (L)

         

..

..

               

Ziková Věra (Doz)

           

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

2.hod

navíc

N

3B (Nj1)

(f2)

 
 

6.hod

odpadá

N

4B (NJ2)

 

Třídnická hodina

Brabec Petr

5.hod

navíc

F

5A8

(f1)

 

Březinová Jana

2.hod

odpadá

Bi

2A8

 

Sportovní kurz

Dvořáková Dana

4.hod

změna

N

8A8 (NJ)

(č.11)

 
 

6.hod

odpadá

C

8A8

 

Třídnická hodina

Hašková Klára

8.hod

odpadá

Hv

5A8 (Hv)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

Hv

5A8 (Hv)

 

zrušeno

Hoza Pavel

5.hod

supl. (Pk Doz)

D

4B

(m1)

 
 

6.hod

odpadá

D

3A8

 

Třídnická hodina

Jelínková Dana

2.hod

supl. (Sm D)

A

3A (A1)

(j4)

 
 

6.hod

odpadá

A

1A (A1)

 

Třídnická hodina

Klein Radim

3.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

6B8 (D)

(tv)

 
 

4.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

6B8 (D)

(tm)

 
 

5.hod

spojeno (Bz Doz)

Tv

3B (Dív)

(tm)

 
 

6.hod

odpadá

Tv

3B (Chl)

 

Třídnická hodina

Koblerová Jaroslava

5.hod

navíc

M

3A

(č.11)

 

Králová Alena

1.hod

odpadá

D

2A8

 

Sportovní kurz

 

2.hod

navíc

N

3B (Nj2)

(pr)

 
 

6.hod

odpadá

N

4B (NJ1)

 

Třídnická hodina

Krátká Hana

6.hod

odpadá

Hv

2B (Hv)

 

Třídnická hodina

Kurešová Lenka

4.hod

odpadá

C

2A8

 

Sportovní kurz

Kuťáková Eva

2.hod

přesun <<

M

5A8

(f1)

z 5.hod

 

3.hod

supl. (Hn N)

M

7B8

(č.31)

 
 

5.hod

výměna <<

Bi

8A8

(č.44)

z 29.1. 3.hod

Mareš Pavel

3.hod

odpadá

Z

2A8

 

Sportovní kurz

Nováková Šárka

5.hod

výměna >>

Sv

8A8

 

na 29.1. 3.hod

 

6.hod

odpadá

Ov

4A8

 

Třídnická hodina

 

9.hod

přesun >>

Sv

2B

 

na 28.1. 8.hod

Palla Roman

6.hod

odpadá

A

4A (A2)

 

Třídnická hodina

Poláková Jana

2.hod

supl. (Hn N)

M

3A8

(14)

 
 

5.hod

odpadá

M

2A8

 

Sportovní kurz

 

8.hod

změna

Bi

1A (PC3)

(f1)

 
 

9.hod

změna

Bi

1A (PC3)

(f1)

 

Richterová Michaela

8.hod

přesun <<

C

1B

(č.30)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

C

1B

 

na 8.hod

Říčařová Andrea

3.hod

přesun <<

Bi

2A

(f2)

z 8.hod

 

6.hod

odpadá

Ch

5A8

 

Třídnická hodina

 

8.hod

přesun >>

Bi

2A

 

na 3.hod

Šintalová Pavla

5.hod

supl. (Sm D)

A

2A (A2)

(st)

 

Škoulová Hana

3.hod

supl. (Sm D)

A

3A8 (A2)

(j2)

 
 

7.hod

odpadá

A

1B (A2)

 

zrušeno

Šupková Renata

1.hod

přesun <<

C

5A8

(f1)

z 2.hod

 

2.hod

přesun >>

C

5A8

 

na 1.hod

Šváchová Jana

1.hod

změna

Fm

4A (FM2)+

(č.11)

 
 

2.hod

změna

Fm

4A (FM2)+

(hv)

 

Pedagogický dohled u třídy:

1A8, 6. hod - Březinová Jana

2A8, 1.- 9. hod - Beznosova Irina, Pavlíčková Lada, Prášek Vladimír

3A8, 6. hod - Hašková Klára

4A8, 6. hod - Poláková Jana

5A8, 6. hod - Šupková Renata

6A8, 6. hod - Heřmanová Darina

6B8, 6. hod - Ziková Věra

7A8, 6. hod - Mareš Pavel

7B8, 6. hod - Kurešová Lenka

8A8, 6. hod - Šváchová Jana

1A, 6. hod - Dvořák Zdeněk

1B, 6. hod - Růžičková Eliška

2A, 6. hod - Koblerová Jaroslava

2B, 6. hod - Marešovská Alena

3A, 6. hod - Králová Hana

3B, 6. hod - Škoulová Hana

4A, 6. hod - Turková Luďka

4B, 6. hod - Kureš Petr

 

Zpracováno v systému Bakaláři