Suplování:   Úterý 8.9.2020

datum výpisu: 7.9.2020 (11:35)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

4A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

           

2A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

           

2B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Dvořák Zdeněk (Doz)

 

Ma

..

-

Tu

Zi

Zi

-

-

-

           

Dvořáková Dana (JD)

 

....

....

-

Ba

..

..

-

-

-

           

Hašková Klára (Doz)

 

-

-

..

..

..

..

-

..

..

           

Klein Radim (Doz)

 

-

-

-

-

..

..

-

-

-

           

Kureš Petr (Zk)

           

..

                 

Malý Jakub (JD)

 

....

Kp

Hz

Hz

-

-

-

-

-

           

Mareš Pavel (N)

 

..

..

Vi

Sa

Kp

..

-

Pt1

-

           

Pavlíčková Lada (Doz)

 

Bz

Bz

Bz

Bz

-

-

-

-

-

           

Prášek Vladimír (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

..

..

..

           

Růžičková Eliška (Doz)

 

..

..

..

..

-

-

-

-

-

           

Říčařová Andrea (Zk)

           

-

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

4.hod

supl. (Ds JD)

N

3A (NJ2)

(j1)

 
 

5.hod

odpadá

N

2A (Nj1)

 

Sportovní kurz

Beznosova Irina

1.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

3A8 (Chl)

(tv)

 
 

2.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

3A8 (Chl)

(tm)

 
 

3.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

3B (Chl)

(tm)

 
 

4.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

3B (Chl)

(tm)

 

Hnátová Ivana

2.hod

odpadá

F

4A8

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

M

4A8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

M

4A8 (A2)

 

Sportovní kurz

Hoza Pavel

3.hod

spojeno (Mk JD)

C

8A8 (A1)

(č.11)

 
 

4.hod

spojeno (Mk JD)

C

8A8 (A2)

(č.11)

 

Jelínková Dana

9.hod

odpadá

A

2A (A1)

 

Sportovní kurz

Králová Alena

6.hod

odpadá

N

2B (Nj1)

 

Sportovní kurz

Kureš Petr

1.hod

odpadá

Ch

2A (PC1)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

supl. (Mk JD)

Ch

7B8

(f2)

 
 

5.hod

supl. (Ms N)

Ch

3A8

(z)

 

Kurešová Lenka

3.hod

odpadá

C

2B (A2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

C

2B (A1)

 

Sportovní kurz

Kuťáková Eva

2.hod

přesun <<

M

6A8

(č.30)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

M

6A8

 

na 2.hod

Marešovská Alena

1.hod

supl. (Dz Doz)

Bi

3B

(14)

 

Nováková Šárka

3.hod

navíc

Sv

6A8

(m1)

 
 

7.hod

odpadá

Sv

2B

 

Sportovní kurz

Palla Roman

5.hod

odpadá

A

4A8 (A1)

 

Sportovní kurz

Poláková Jana

1.hod

odpadá

Bi

2A (PC3)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

Bi

2A (PC3)

 

Sportovní kurz

Praktikant1 P

8.hod

supl. (Ms N)

Z

6A8

(z)

 

Smetanová Marie

5.hod

odpadá

A

4A8 (A2)

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

A

2B (A1)

 

Sportovní kurz

Šedivá Radka

8.hod

odpadá

Ch

4A8

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

Ch

4A8

 

Sportovní kurz

Šimonová Magdalena

1.hod

odpadá

F

2A (PC2)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

F

2A (PC2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

supl. (Ms N)

M

2A8

(z)

 
 

8.hod

odpadá

F

2A

 

Sportovní kurz

Škoulová Hana

8.hod

odpadá

A

2B (A2)

 

Sportovní kurz

 

9.hod

odpadá

A

2A (A2)

 

Sportovní kurz

Turková Luďka

1.hod

odpadá

M

2B

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

M

2B (A1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

supl. (Dz Doz)

M

4B

(d)

 

Vidrnová Vlasta

3.hod

supl. (Ms N)

D

2A8

(z)

 

Ziková Věra

5.hod

spojeno (Dz Doz)

A

7B8 (A2)

(bi)

 
 

5.hod

změna

A

7B8 (A1)

(bi)

 
 

6.hod

spojeno (Dz Doz)

A

7B8 (A1)

(f1)

 
 

6.hod

změna

A

7B8 (A2)

(f1)

 

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Hašková Klára, Pavlíčková Lada, Prášek Vladimír

2A, 1.- 9. hod - Dvořák Zdeněk, Klein Radim

2B, 1.- 9. hod - Růžičková Eliška

 

Zpracováno v systému Bakaláři