Suplování:   Středa 9.9.2020

datum výpisu: 8.9.2020 (21:24)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

4A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

           

2A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

           

2B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Beznosova Irina (NeSu)

 

-

-

-

-

-

                   

Dvořák Zdeněk (Doz)

 

..

No

-

-

..

-

-

-

-

           

Dvořáková Dana (JD)

 

-

..

....

..

Kb

....

-

-

-

           

Hašková Klára (Doz)

 

....

Ri

..

..

..

-

-

-

-

           

Klein Radim (Doz)

 

..

..

-

..

..

Bz

-

-

-

           

Malý Jakub (JD)

 

-

-

-

-

-

-

..

..

..

           

Mareš Pavel (N)

 

Pt1

Pt1

Br

-

Sa

-

-

-

-

           

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

-

-

..

..

-

Bz

..

..

           

Prášek Vladimír (Doz)

 

..

..

Kp

..

-

..

-

..

..

           

Růžičková Eliška (Doz)

 

..

..

Hn

-

-

-

-

-

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Beznosova Irina

6.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

1A8 (Chl)

(tv)

 
 

7.hod

změna

Tv

3A8 (Dív)

(tv)

 
 

7.hod

spojeno (Pa Doz)

Tv

3A8 (Chl)

(tv)

 

Brabec Petr

3.hod

supl. (Ms N)

F

3B

(m2)

 

Gergelitsová Šárka

4.hod

odpadá

It

4A8 (A2)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

Pm

4A8 (A1)

 

Sportovní kurz

Hnátová Ivana

3.hod

supl. (Ru Doz)

F

3A8

(m1)

 

Hoza Pavel

4.hod

přesun <<

D

7B8

(bi)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

D

7B8

 

na 4.hod

Jelínková Dana

4.hod

odpadá

A

2A (A1)

 

Sportovní kurz

Koblerová Jaroslava

5.hod

supl. (Ds JD)

M

3A (NJ2)

(fr)

 

Králová Alena

4.hod

odpadá

N

2B (Nj1)

 

Sportovní kurz

Kureš Petr

2.hod

odpadá

Ch

2A

 

Sportovní kurz

 

3.hod

supl. (Pk Doz)

Ch

7B8

(f1)

 

Nováková Šárka

2.hod

supl. (Dz Doz)

Sv

7B8

(fr)

 
 

5.hod

odpadá

Sv

2B

 

Sportovní kurz

Ošmerová Magda

2.hod

odpadá

Sp

4A8 (Sp)

 

Sportovní kurz

Palla Roman

1.hod

odpadá

A

4A8 (A1)

 

Sportovní kurz

Pilátová Eliška

6.hod

odpadá

Ov

4A8 (A2)

 

Sportovní kurz

Poláková Jana

6.hod

odpadá

Bi

2A

 

Sportovní kurz

Praktikant1 P

1.hod

supl. (Ms N)

SZ

8A8 (SZ)+

(z)

 
 

2.hod

supl. (Ms N)

SZ

8A8 (SZ)+

(z)

 

Říčařová Andrea

2.hod

supl. (Hs Doz)

Ch

3B

(14)

 

Smetanová Marie

1.hod

odpadá

A

4A8 (A2)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

A

2B (A1)

 

Sportovní kurz

Šimonová Magdalena

3.hod

odpadá

M

2A

 

Sportovní kurz

 

5.hod

supl. (Ms N)

M

3A8

(d)

 

Škoulová Hana

3.hod

odpadá

A

2B (A2)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

A

2A (A2)

 

Sportovní kurz

Turková Luďka

5.hod

navíc

Z

7B8

(č.11)

 

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Hašková Klára, Pavlíčková Lada, Prášek Vladimír

2A, 1.- 9. hod - Dvořák Zdeněk, Klein Radim

2B, 1.- 9. hod - Růžičková Eliška

 

Zpracováno v systému Bakaláři