Suplování:   Čtvrtek 10.9.2020

datum výpisu: 10.9.2020 (9:21)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

4A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

           

2A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

           

2B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Dvořák Zdeněk (Doz)

 

-

-

Kr

Ma

..

-

-

..

..

           

Dvořáková Dana (JD)

 

....

-

..

..

..

....

-

-

-

           

Gergelitsová Šárka (JD)

 

..

..

-

-

-

-

-

               

Hašková Klára (Doz)

 

Sv

Sv

Su

Su

-

-

-

-

-

           

Klein Radim (Doz)

 

..

..

-

-

-

-

-

-

-

           

Malý Jakub (JD)

 

..

Tu

-

-

-

-

-

..

-

           

Mareš Pavel (N)

 

Pt1

..

Sa

-

....

..

-

-

..

           

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

-

..

..

Bz

Bz

-

..

..

           

Prášek Vladimír (Doz)

 

..

..

..

..

..

..

-

-

-

           

Růžičková Eliška (Doz)

 

..

-

Ku

..

..

..

-

..

..

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

4.hod

navíc

N

8A8 (Nj)

(j1)

 

Beznosova Irina

3.hod

odpadá

Tv

4A8 (Dív)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

Tv

4A8 (Dív)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

3A (Chl)

(tm)

 
 

6.hod

supl. (Pa Doz)

Tv

3A (Chl)

(tm)

 

Hoza Pavel

8.hod

přesun <<

D

8A8

(bi)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

D

8A8

 

na 8.hod

Králová Alena

3.hod

odpadá

N

2B (Nj1)

 

Sportovní kurz

Krátká Hana

3.hod

supl. (Dz Doz)

C

4B

(d)

 

Kureš Petr

5.hod

odpadá

Ch

2B (PC1)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

Ch

2B (PC1)

 

Sportovní kurz

Kurešová Lenka

4.hod

odpadá

C

2B

 

Sportovní kurz

 

8.hod

odpadá

D

2B

 

Sportovní kurz

Kuťáková Eva

3.hod

supl. (Ru Doz)

M

6A8

(ch)

 

Marešovská Alena

2.hod

odpadá

Bi

4A8

 

Sportovní kurz

 

4.hod

supl. (Dz Doz)

Bi

3B

(d)

 

Ošmerová Magda

4.hod

navíc

Sp

8A8 (Sp)

(č.31)

 
 

5.hod

odpadá

Sp

4A8 (Sp)

 

Sportovní kurz

Palla Roman

1.hod

odpadá

A

4A8 (A1)

 

Sportovní kurz

Poláková Jana

8.hod

odpadá

Bi

2A

 

Sportovní kurz

Praktikant1 P

1.hod

supl. (Ms N)

Z

6A8

(z)

 

Smetanová Marie

1.hod

odpadá

A

4A8 (A2)

 

Sportovní kurz

Šimonová Magdalena

3.hod

supl. (Ms N)

M

1A8

(z)

 
 

6.hod

odpadá

F

2A

 

Sportovní kurz

Šupková Renata

3.hod

spojeno (Hs Doz)

Vv

3A8 (A2)

(hv)

 
 

3.hod

změna

Vv

3A8 (A1)

(hv)

 
 

4.hod

spojeno (Hs Doz)

Vv

3A8 (A2)

(hv)

 
 

4.hod

změna

Vv

3A8 (A1)

(hv)

 

Šváchová Jana

1.hod

spojeno (Hs Doz)

M

3B (A2)

(m2)

 
 

2.hod

spojeno (Hs Doz)

M

3B (A1)

(m2)

 

Turková Luďka

2.hod

supl. (Mk JD)

Z

7B8

(f2)

 
 

9.hod

odpadá

Z

2A

 

Sportovní kurz

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Hašková Klára, Pavlíčková Lada, Prášek Vladimír

2A, 1.- 9. hod - Dvořák Zdeněk, Klein Radim

2B, 1.- 9. hod - Růžičková Eliška

 

Zpracováno v systému Bakaláři