Suplování:   Pátek 11.9.2020

datum výpisu: 10.9.2020 (15:30)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

4A8

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

           

2A

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

           

2B

 

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Dvořák Zdeněk (Doz)

 

-

-

..

..

No

..

-

-

-

           

Dvořáková Dana (JD)

 

..

....

..

..

-

..

-

-

-

           

Hašková Klára (Doz)

 

-

..

..

..

Je

-

-

-

-

           

Hronek Roman (Zk)

         

-

                   

Klein Radim (Doz)

 

Bz

Bz

Bz

Bz

..

..

-

-

-

           

Malý Jakub (JD)

 

Kh

-

Zi

Zi

-

-

-

-

-

           

Mareš Pavel (N)

 

Sa

-

Ri

-

..

Kp

-

-

-

           

Pavlíčková Lada (Doz)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

           

Prášek Vladimír (Doz)

 

..

-

..

..

..

Ku

-

-

-

           

Růžičková Eliška (Doz)

 

..

..

-

Hz

..

..

-

-

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Ballová Renata

3.hod

odpadá

N

2A (Nj1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

navíc

N

7A8 (Nj)

(j1)

 

Beznosova Irina

1.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

4B (Chl)

(tv)

 
 

2.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

4B (Chl)

(tv)

 
 

3.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

1A8 (Chl)

(tv)

 
 

4.hod

spojeno (Kn Doz)

Tv

1A8 (Chl)

(tv)

 

Heřmanová Darina

3.hod

navíc

A

6A8 (A1)

(vv)

 

Hnátová Ivana

5.hod

odpadá

M

4A8

 

Sportovní kurz

Hoza Pavel

4.hod

supl. (Ru Doz)

C

8A8

(č.44)

 

Jelínková Dana

5.hod

supl. (Hs Doz)

A

3B

(č.9)

 

Králová Alena

4.hod

odpadá

N

2B (Nj1)

 

Sportovní kurz

Králová Hana

1.hod

supl. (Mk JD)

Sv

8A8

(f1)

 

Krátká Hana

1.hod

odpadá

Hv

2A (Hv)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

Hv

2A (Hv)

 

Sportovní kurz

Kureš Petr

6.hod

supl. (Ms N)

Ch

3A8

(ch)

 

Kurešová Lenka

1.hod

odpadá

C

2B

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

D

2B

 

Sportovní kurz

Kuťáková Eva

6.hod

supl. (Pk Doz)

Bi

4B

(f1)

 

Marešovská Alena

5.hod

přesun <<

Bi

8B8

(č.44)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

Bi

8B8

 

na 5.hod

Nováková Šárka

4.hod

odpadá

Sv

2A

 

Sportovní kurz

 

5.hod

supl. (Dz Doz)

Sv

7B8

(d)

 

Ošmerová Magda

1.hod

odpadá

Sp

4A8 (Sp)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

navíc

Sp

7A8 (Sp)

(fr)

 

Říčařová Andrea

3.hod

supl. (Ms N)

Bi

3A

(f2)

 

Smetanová Marie

3.hod

navíc

A

6A8 (A2)

(č.31)

 

Šeborová Jana

1.hod

odpadá

Vv

2A (Vv)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

Vv

2A (Vv)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

Vv

4A8 (A1)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

odpadá

Vv

4A8 (A1)

 

Sportovní kurz

Šimonová Magdalena

1.hod

supl. (Ms N)

M

1A8

(č.11)

 

Škoulová Hana

3.hod

odpadá

A

2B (A2)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

A

2A (A2)

 

Sportovní kurz

Vidrnová Vlasta

5.hod

přesun <<

C

7A8

(č.11)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

C

7A8

 

na 5.hod

Ziková Věra

3.hod

změna

A

7B8 (A2)

(č.44)

 
 

3.hod

spojeno (Mk JD)

A

7B8 (A1)

(č.44)

 
 

4.hod

změna

A

7B8 (A1)

(č.31)

 
 

4.hod

spojeno (Mk JD)

A

7B8 (A2)

(č.31)

 

Pedagogický dohled u třídy:

4A8, 1.- 9. hod - Hašková Klára, Pavlíčková Lada, Prášek Vladimír

2A, 1.- 9. hod - Dvořák Zdeněk, Klein Radim

2B, 1.- 9. hod - Růžičková Eliška

 

Zpracováno v systému Bakaláři